22. ročník Vinařská 50 Author Znovín Cup

Důležitá sdělení


Vážení, omlouvám se, dlouho jsem vyčkával v naději, že přijdu s mimořádně důležitou zprávou. Totiž, že je jisté, že se pojede. Bohužel, dnes, sedm týdnů před startem, pražádnou jistotu nemáme. Naději však neztrácíme. To by se Vás nepřihlásilo téměř čtyři sta. Děkuji Vám.

Teď souhrn toho, co nevíme. Nevíme , zda-li se pojede, bude-li se moci vjet do Rakouska, nebo pojedeme-li po mírně upravené trase jen u nás. Nevíme kolik bude závodníků a těžko to můžeme odhadnout. To bude velmi odvislé od data, kdy budeme mít jistotu startu. Nevíme kolik objednat občerstvení, kolik objednat triček. /Bohužel, výroba triček musí být zadána nejpozději 15.května a tak se může stát, že letos trička nebudou. Hledáme samozřejmě náhradu./

Co víme: Zcela hygienicky a epidemiologicky máme vyřešeno stravování. Voňavý čerstvý řízek s chlebem a tradiční závin v papírových obalech. Rychle a s odstupy k vydání. Máme zajištěnu skvělou "cimbálku".
Známe náhradní termín závodu: 16. říjen 2021. Je to jediné možné datum konání. Je to pozdní datum, ale jižanské babí léto by mohlo vyjít. Letos bude sběr hroznů opožděný a tak bude možné si i to tohle užít.
Také víme, že první den, kdy to bude možné, Vám rozešleme potřebné informace. 4. června Vám pošleme definitivní rozhodnutí.

Doporučení: Co nejdříve se dejte naočkovat. Třeba právě Covid Pass Vás pustí na start.

Držte se, trénujte a mějte pokud to půjde dobrou náladu.

Těšíme se na Vás


Jan Vala
8. května 2021
V pondělí 1, března 2021 zahajujeme elektronické přihlašování. Přečtěte si prosím pečlivě propozice závodu a pak přes rubriku elektronická přihláška se přihlašte.
Ať se děje co se děje, připravujeme se a těšíme se na Vás. Společně to zvládneme.

Prosím Vás, kteří jste se k 22. ročníku přihlásili loni, učiňte to letos znovu. Systém musí vygenerovat pro Vás nový PIN pro zaplacení.

Uctivě Vám děkuji.


Za pořadatele Jan Vala,
předseda organizačního výboru.

Dobrá rada


Elektronickou přihlášku vyplňte s rozvahou a soustředěním. Po vyplnění všech údajů odešlete a vyčkejte na následný email, kterým Vám bude sdělen Váš variabilní symbol. Ten potřebujete pro odeslání platby. Přesný variabilní symbol umožňuje Vaši jednoduchou identifikaci. Správný postup ušetří Vám i nám čas a zbytečné komplikace.


e-přihláška úvodGenerální partneři
znovin znojmo author


Hlavní partneři
bernard bmw inwelt eurofoam JMK


Mediální partneři
ceska televize cykloservis bike peloton ivelo nakole.cz


Partneři
nutrend adventura savannah aquapark vinarsky fond vina z moravy korunni CC

outdoor guru bike guru dirty dog etnies laboratoires-de-biarritz Otis


Další partneři
allivictus ¨vzp kucera mohila obec šatov tatran šatov ipa vas viva