18. ročník Vinařská 50 Author Znovín Cup 1.7.2017

Důležitá sdělení


Ještě jednou Vám děkuji za účast v letošním 18. ročníku našeho závodu.
Oznamuji Vám, že příští závod odstartuje 30. června 2018.
Pozor, měníme číslování ročníku!
Protože jsme začínali ročníkem nultým, pojedeme v příštím roce 2018 podvacáté!!! Je to tedy pro nás i pro Vás ročník jubilejní, už teď se na něj těšme.
Vyzývám Vás, kdož pojedete v roce 2018 nejméně po patnácté, abyste se přihlásili emailem na adresu valajan@centrum.cz, v cíli se Vám dostane mimořádné odměny. Ale I pro ostatní účastníky chystáme výjimečné překvapení, brzy o něm budeme informovat.
Užijte si krásné příští měsíce, bude jich osm, a pak už se zase uvidíme při Vinařské padesátce.

Za pořadatele Jan Vala
předseda organizačního výboru
Pane Vala,
chtěl bych tímto poděkovat 3 účastníkům závodu, kteří při me havárii na začátku závodu, u me ihned zastavili a vyčkali příjezdu sanitky, a celou dobu se mnou komunikovali, strašně moc mne tímto pomohli,hlavně psychicky, bohužel neznám jejich jména a nemohu jim osobně poděkovat, kdybyste mohl nějakým způsobem zveřejnit moje poděkování...byli to dva mládí muži a jedna dívka, která měla, podle mých informaci,dopravit me kolo zpět na hřiště.
Jeste jednou děkuji a zasílal pozdrav ze znojemské nemocnice,kde se úspěšně zotavuji.. .
Na kolo jsem urcite nezanevřel a tesim se na příští ročník.

S pozdravem Radek Paták
Vážení účastníci závodu Vinařská 50 Author Znovín Cup.
Vše je, zdá se, připraveno proto, abychom mohli odstartovat 18. ročník našeho závodu. Nemáme žádné znepokojivé zprávy o stavu příjezdových cest. Jen na dálnici počítejte s možnými komplikacemi. V obci Chvalovice je asi kilometrový úsek po rekonstrukci kanalizace, ne však vozovky. Průjezdné to však je. Stejně však doporučujeme příjezd do Šatova od Znojma přes Nový Šaldorf a Havraníky. V Šatově dbejte prosím pokynů pořadatelů při parkování. Ve vlastním zájmu nechte hlavní silnici bez parkujících automobilů. Teď důležitá prosba. Před startem využijte prosím WC na Obecním úřadu, nebo na stadionu v kabinách /navíc tam budou i mobilní WC buňky Johnny Servis/. Hlavně při řazení na startu využijte WC v budově Znovínu. Příchod bude vyznačen šipkami. I Vám by nečinilo dobře žít se zápachem v domě kolem trati závodu. Už teď Vám děkuji. Když už Vás nabádám k čistotě, velmi Vás prosím neházejte obaly od povzbuzujících prostředků kolem trati. V kapse na dresu je uvezete.

Registraci otevřeme v sobotu v 7:30 hod. před Obecním úřadem uprostřed Šatova. Vždy jsme to bez problémů zvládli do startu v 9:30. Startujeme a řadíme se od budovy firmy Znovín na kraji Šatova. Už v pátek v podvečer otevřeme na stadionu hlídání kol. Nenechávejte nic k ukradení v zaparkovaných autech. Kriminálka bude u nás operovat, ale….

Jídla a pití bude tradičně dostatek. Budou tři občerstvovací stanice. Na nich budou iontové nápoje a pro povzbuzení tam bude hrát živá hudba.

Nenechte si ujít doprovodný podvečerní a večerní kulturní program ve Vinařské stodole. V 17.00 Originální Hanácký dívčí sbor. Od 18:00 cimbálka nejvyšší kvality.

Už měsíc nám nepršelo a nejspíš ani v den závodu pršet nebude. Předpokládáme teplotu okolo 22° C.

Přivezte si dobrou formu a hlavně dobrou náladu.

Těšíme se na Vás.

Jan Vala
Klenotnictví a hodinářství Reich za Znojma, věnuje Speciální ceny pro vítěze mládežnických kategorií.
Hodinky G-shock pro vítěze juniorů.
Hodinky Baby G pro vítěze juniorek.
Hodinky Baby G pro nejmladšího účastníka bez rozdílu pohlaví.
Hodinky Baby G pro nejstarší účastníci.
Jedny hodinky do tomboly.
To je myslím povzbudivá zpráva


Poslední sdělení s aktuálními předstartovními informacemi Vám zašleme ve čtvrtek 29.6.2017 dopoledne.
Mějte se dobře a těšte se.
My se těšíme na Vás.

Jan Vala
Vážení, start se přiblížil natolik, že Vás, kteří jste tak dosud neučinili, musím požádat o úhradu startovného. Učiňte tak prosím ještě v tomto týdnu. V úterý 27.6. v 10:00 uzavřeme účet a také přihlašování. Pak bude k dispozici už jen 30 startovních čísel na startu za zvýšený poplatek 800,- Kč.
Děkujeme za pochopení.
S rozumem trénujte a mějte se dobře.
Těšíme se na Vás na startu.

Jan Vala
Vážení, za tři týdny a tři dny odstartujeme osmnáctý ročník V50. Nastal čas pro naši každoroční akci přidělování startovních čísel. Číslo přidělíme každému zájemci, jehož platba bude připsána na našem účtu, nejpozději v pondělí 12. června.
V úterý 13. června ostatním přihlášeným bez zaplacení přihlášku vymažeme.
Ve čtvrtek 15. června, pro nedočkavé zájemce, otevřeme znovu elektronické přihlašování na uvolněná místa.

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám teplé letní dny k pohodovému tréninku.
Jan Vala
Dlouhá léta má na stadionu při „padesátce“ svůj stan firma Thule. Letos také, a tohle Vám nabízí: příloha

Za organizátory ze Šatova
Jan Vala
Týká se těch z Vás, kteří požadujete zařazení do první vlny. Je Vás třikrát tolik, než se do první vlny vejde. Proto: pokud jste doložili oprávněnost zařazení, prosím zaplaťte startovné. Budete mít výhodu a brzo obdržíte startovní číslo. Jak jinak to udělat ???
Teď příznivější zpráva. Motivační !!! Znojemské hodinářství REICH věnuje jednomu vylosovanému Účastníkovi značkové hodinky.

hodinky

A ještě jedna příjemná zpráva. Letos bude odměnou nejtěžšímu závodníkovi a nejvyšší závodnici báječný produkt nábytkářské firmy z Hradce Králové. Tradiční česká značka čalouněného nábytku Polstrin nabízí nadčasové modely, které snesou ty nejpřísnější požadavky na řemeslnou kvalitu i moderní vzhled.
Výhra bude stejná pro obě kategorie – velký Relax pytel na sezení.
polstrin

Za organizátory ze Šatova
Jan Vala
Vážení příznivci závodu Vinařská 50 Author Znovín Cup. Omlouvám se, že vstupuji do Vašeho soukromí. Činím tak proto, že po necelých pěti týdnech internetového přihlašování, registrujeme tisícovku zájemců. Protože i letos zachováme limit patnácti set účastníků, chci Vám připomenout, že přišel čas rozhodování. Pravda, jedeme až v sobotu 1. července. Do startu je relativně daleko. Je jen na Vás, ponecháte-li vše osudu.
V každém případě pilně trénujte. Přeji Vám krásné dny na kole i bez kola.
Za organizátory ze Šatova
Jan Vala
Nejprve poděkování a gratulace Vám, kteří už po čtrnácti dnech, kdy jste se začali přihlašovat, máte své startovní číslo. Máte jistotu. A je Vás víc než šest set!
Hlavním obsahem tohoto sdělení je rada. Chcete-li se opravdu zúčastnit letošního závodu, přihlašte se.
Já vím, že startujeme až za tři a půl měsíce, a že je tedy dost času. Teď to má tu výhodu, že Míša Berková, která zpracovává přihlášky, má právě trochu víc času, a hned Vám přidělí číslo. V dubnu bude mít spoustu jiných pracovních povinností. Než dostanete číslo, bude to chvíli trvat.
Rozhodnutí je samozřejmě na Vás.
Pilně trénujte a buďte zdrávi.

J.V.
Neuvěřitelné!!!!! My máme ve startovní listině řádku přihlášených do letošního závodu a přitom jsme ještě neotevřeli elektronické přihlašování. Učiníme tak až 1. března v 10:00. Přihodilo se to tak, že jsme při kontrole systému na chvilku ponechali otevřené přihlašování.
Kde by nás napadlo, že to objevíte …. a šup tam. Vás ostatní nedočkavé prosím, vydržte do středy.

J.V.
Vážení příznivci závodu Vinařská 50 Author Znovín Cup, drazí přátelé, vítám Vás na našich stránkách. Najdete na nich vše, co potřebujete vědět před zamýšlený startem. Pokud budete mít jakoukoli pochybnost, neváhejte vstoupit do rubriky Kontakt. Tam můžete vepsat Váš dotaz nebo naopak nápad ke zdokonalení našeho závodu. Stačí jen kliknout, aniž byste museli psát email. Je to jednoduché pro Vás a nám to umožní mít dokonalejší přehled o Vašich potřebách.
Jinak téměř vše zůstává při starém. Stejná jako vloni je trať, občerstvovací stanice, samozřejmě i s živým hudebním občerstvením. V cíli sametový pažit k ulehnutí a dostatek kvalitního jídla a pití.
Večer k cimbálovce ve stodole přibude i hodinka skvělé zábavy s originálním hanáckým dívčím souborem. Je to jedna z mimořádných příležitostí užít si lahodnou, leč mizející hanáčtinu v naprosto autentické podobě. Slibujeme, že sklepní ulička bude i letos „žít“.
Vše bude připraveno, abyste si mohli užít pěkný závod a připít si na zdraví dobrým vínem. Už se na Vás těšíme.

Za pořadatele Jan Vala, předseda organizačního výboru.

Dobrá rada


Elektronickou přihlášku vyplňte s rozvahou a soustředěním. Po vyplnění všech údajů odešlete a vyčkejte na následný email, kterým Vám bude sdělen Váš variabilní symbol. Ten potřebujete pro odeslání platby. Přesný variabilní symbol umožňuje Vaši jednoduchou identifikaci. Správný postup ušetří Vám i nám čas a zbytečné komplikace.


e-přihláška úvodGenerální partneři
znovin znojmo skupina čez author


Hlavní partneři
birell bmw inwelt eurofoam české dráhy JMK


Mediální partneři
ceska televize mtbs bike peloton ivelo nakole.cz


Partneři
nutrend adventura savannah vas vinarsky fond vina z moravy CC


Další partneři
allivictus ¨vzp kucera mohila obec šatov tatran šatov ipa viva